The revolt of the blackbirds
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

The revolt of the blackbirds

HomeHome  KeresésKeresés  RegisztrációRegisztráció  BelépésBelépés  
Belépés
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés: 
:: Elfelejtettem a jelszavam!
Chatbox

Latest topics
» Párizsban - valamikor a múlt századforduló környékén
Armaita EmptyHétf. Szept. 21, 2020 6:07 pm by Armaita

» Armaita
Armaita EmptyCsüt. Szept. 03, 2020 3:58 pm by Armaita

» Kód
Armaita EmptyCsüt. Júl. 16, 2020 4:10 pm by Adonisia Moore

» Első találkozás
Armaita EmptyVas. Jún. 21, 2020 10:39 pm by Ayelet

» Sabrael
Armaita EmptyVas. Jún. 21, 2020 7:20 pm by Sabrael

» SziMó
Armaita EmptyVas. Ápr. 05, 2020 6:56 pm by Adonisia Moore

» Minta
Armaita EmptySzomb. Ápr. 04, 2020 11:29 pm by Adonisia Moore

» Miért pont Tales Moon?
Armaita EmptyCsüt. Júl. 12, 2018 8:19 pm by Adonisia Moore

» A jó a rossz és az éhes cápa
Armaita EmptySzomb. Márc. 17, 2018 5:46 pm by Adonisia Moore

Ki van itt?
Jelenleg 1 felhasználó van itt :: 0 regisztrált, 0 rejtett és 1 vendég

Nincs

A legtöbb felhasználó (7 fő) Pént. Szept. 11, 2020 11:44 am-kor volt itt.

Új téma nyitása   Hozzászólás a témához

Armaita

Go down 
SzerzőÜzenet
Armaita
Angyal
Angyal
Armaita

Hozzászólások száma : 6

Armaita Empty
TémanyitásTárgy: Armaita   Armaita EmptyCsüt. Szept. 03, 2020 3:58 pm

Armaita
jó indulat - erény angyal
5-96.jpg

1400 körüli év (valójában 6000)

KARAKTER INFORMÁCIÓ
család – Angyalok
Rengetegen vagyunk, s mindannyiukat testvéremként szeretem.
Sabrael – őrangyal voltam, mikor először találkoztunk, s megfogta figyelmem, s mindaz, ami benne van. Mellette az egyensúly másik formáját élem meg, s kifejfezetten élvezem társaságát.
Uriel – minden tiszteletem az övé, de én csak jelentéktelen angyal vagyok hozzá képest. Vidámsága, jókedve … csodálatos élmény.

mi a beosztásod – A jó akarat angyala vagyok, mely Teremtőm Ereje, én csupán közvetítem. Ítélkezés nélkül, hiszen a jó akarat annak a mutatója, hogy szándékaink jók.

melyik oldalon állsz? - semleges

városod – San Fransisco, s ott, ahol szükség van rám.

porhüvelyem neve – nincs porhüvelyem

Play by - Diego Boneta

KARAKTER KÉPESSÉGEINEK LEÍRÁSA
Alap angyali képességek:

1. Telekinézis
Őrangyalként néha nagyon jó, hogy képes vagyok rá. Mivel tilos beavatkozni védencünk életébe, erény angyalaként pedig kötetlenebbül használhatom.

2. Gyógyítás
Eddig csak egy esetben adtam tollam gyógyító erejéből, s nem érdem, hanem szükség szerint tettem.

3. Emberfeletti erő
Van. És?

4. Halhatatlanság
Feladatom elvégzéséhez szükséges, s nem kivételként kezelem, hanem eszközként, hogy feladatom teljesíthessem.
(Egyszer már újrateremtette Teremtő, miután halálos sérülést kapott. Az újraalkotás előtti időből nincsenek emlékei, s senki sem tudja, hogy ő volt Maat).

5. Telepátia
Rajta keresztül kapom az üzeneteket társaimtól, s érnek el hozzám az emberek kívánságai. Nem az én tisztem, hogy érdem szerint válogassak, hiszen magam csak közvetítő vagyok.

6. Memória manipuláció
Őrangyal múltamként velem maradt mesteri űzése és csak akkor teszem, ha szükségszerű.

7. Asztrális kivetülés
Ritkán használom, csak szükség szerint.

8. Kitűnő érzékek
Az emberek szándékait érzékelem, ami az akarathoz kapcsolódik, a jó akarathoz, s érzékelem a rosszat is. S látom mögötte a megbúvó igazat.

9. Mágikus, okkult tudás
Nem tartozik erősségeim kökzé, meghagyom ennek művelését angyaltársaimnak.

10. Energiák
Jó akarat erénye – a Teremtő erejét közvetítem, s nem válogathatom meg, kinek jut belőle, magam pusztán csak a csatorna vagyok.

MINDEN TÖRTÉNET REJTHET TITKOKAT
A fák felett várakozunk, csendben figyeljük az óceánt. Már jóval korábban megkaptuk az üzenetet testvérinktől, hogy pár csónak fog érkezni nyugatról. Védenceink még nem tudnak, s nem is sejtenek semmit, az esemény viszont hamarosan bekövetkezik.
A sötét foltokat a víz felszíne felett már elég hamar megpillantjuk, ők a testvéreink. Egymásra pillantunk, s társaink elébe szállunk páran, üdvözölve őket. Mindannyian régen voltunk más kontinensen szolgálatban, mégsem hajt bennünket kíváncsiság ilyen téren. A világ jelenlétünk nélkül is létezik, mi pusztán eszközök vagyunk és feladatot teljesítünk.
Pár órával később már a helyi vezetőnél voltak az érkezők, s minden figyelmünk rájuk irányul, hiszen nagyon fontos események lesznek most, az emberek életében. Nem sokkal később azt kellett tudomásul vennünk, hogy az emberek nem változnak, a sötétség szólalt meg bennük. Páran már érkezésükkor tudták, hogy védencük életfonala idáig vezet, időben és térben, tovább nem, hiszen az ő feladatuk csak annyi volt, hogy megmutassák magukat a keleti világnak, s ezen feladatuk most teljesült.

Ligetek közötti réten hasalunk, mind a hárman. Teremtésünk óta együtt vagyunk, mind a hárman, s küldetéseinket is így kapjuk, mint ahogy együtt pihenünk.
- Bemutatom Nurit és Birát – mutatok a fűszálon napfürdőző két katicabogárra. Zadkiel fekszik mellém, hosszú, szőke haja félig beteríti a hátam, keveredve a vállig érő, hullámos barnasággal, s most már ketten kalimpálunk a levegőbe, szalmaszandálos lábunkkal.
- Sziasztok! Ugye tudjátok ti is azt a beszédet, hogy hajnalonként tündérlányokat látnak a réten táncolni?
Egy ideig bólogatok, mire megértem és a kalimpáló lábam megáll a levegőben.
- Szerinted kamillavirágot vagy margitvirágot fonjak a hajamba? - Zadkiel nevetve borul a vállamra a kérdésemre.

Vissza az elejére Go down

Armaita
Vissza az elejére 
1 / 1 oldal